Drukuj

 

egzaminy i testy

W dniach 22 i 23.10.2016 r. w K9 Dog Training Center w Katowicach przy ul. Owsianej odbędą się egzaminy PT, Obedience, BH, IPO

Dodatkowo dniu 23.10.2016 r. zostaną przeprowadzone testy psychiczne oraz przegląd hodowlany dla owczarków niemieckich. 
Sędzia: Stanisław Abłamowicz. 
Egzaminy, testy psychiczne i przegląd rozpoczną się o godzinie 10.00 do wyczerpania psów. Organizator zastrzega iż podane godziny mogą ulec zmianie z powodów organizacyjnych. 
Psy mające podejść do egzaminów, przeglądów, testów należy zgłaszać telefonicznie pod numerem: 603 761 404 lub na adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  Brak zgłoszenia psa będzie skutkować niedopuszczeniem do egzaminu/testu/przeglądu.
Termin przyjmowania zgłoszeń do dnia 20.10.2016 r.

Prosimy o nadsyłanie następujących danych:

IMIĘ i przydomek hodowlany, rasa, PKR, nr rej oddziałowej, data ur, płeć, umaszczenie, nr tat/chipa, nr książeczki startowej, imię i nazwisko oraz adres właściciela z dopiskiem do czego przystępuje: np. Egzamin PT, IPO, Testy psychiczne itd.

Do przystąpienia do egzaminów (Obedience, BH, IPO) niezbędna jest książeczka startowa, którą należy nabyć w macierzystym Oddziale. W książeczce powinna być potwierdzona składka członkowska za bieżący rok kalendarzowy.

 SERDECZNIE ZAPRASZAMY

_______________